Pro vaše kotě

Eminent Kitten 34/20

Kompletní krmivo pro koťata, březí a kojící kočky

 

75 % proteinů živočišného původu

Koťata mají daleko vyšší požadavky na výživu než dospělá kočka. Základem receptury je kvalitní kuřecí a rybí maso, které spolu se zvýšenou hladinou tuků (drůbeží tuk) dodává mladému organismu dostatek energie pro jeho správný růst a vývoj. Cholin chlorid spolu s dalšími vitaminy skupiny B podporuje vývoj nervového sytému. Receptura je obohacena o betaglukany posilující imunitu a FMP systém má vliv na dobré trávení. 

290 g drůbeží moučky v 1 kg krmiva odpovídá 1 160 g čerstvého masa.

Složení: drůbeží moučka (29 %), kukuřice, pšenice, drůbeží tuk, rybí moučka, hydrolyzovaná drůbeží játra, lněné semínko, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), betaglukany, taurin, Yucca, brusinky, doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

PROTEIN 34 %                TUK 20 %

Objednávejte zde feedshop

mall-partner

 • Imunita

  Imunita

  Betaglukany, MOS a FOS posilují imunitní systém. Vitaminy E a C zvyšují obranyschopnost organismu a regeneraci buněk. Yucca podporuje imunitu a redukuje přirozený zápach.

 • Hairball

  Hairball

  Speciální rostlinná vláknina pomáhá průchodu chlupů trávicím traktem a omezuje tvorbu bezoárů.

 • Kondice

  Kondice

  Esenciální aminokyseliny lysin a methionin jsou důležité pro pro růst a vývoj svalové tkáně a napomáhají udržet dobrou kondici zvířete.

 • pH control

  pH control

  Krmivo udržuje pH moči v optimální hladině a tím působí preventivně proti vzniku močových kamenů. Brusinky zajišťují dobrý stav močových cest.

Velikost balení: 2 a 10 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

feedtablecat2.png1 měsíc2 měsíce3 měsíce4 měsíce6 měsíců> 8 měsícůBřezíKojící
feedtablebowl.png 25-30 g 40-50 g 50-60 g 60-70 g 70-80 g 80-85 g 50-135 g dle potřeby