Pro vašeho psa

Eminent Adult 26/15

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých a středních plemen

 

73 % proteinů živočišného původu

Receptura respektuje specifické nutriční požadavky malých a středních plemen psů a dodává jim dostatek energie na celý den. Lehce stravitelné bílkoviny (kvalitní kuřecí maso), ideální hladina tuků (především drůbeží tuk a kokosový olej) a další přídavky zajišťují vynikající kondici a vitalitu. Krmivo udržuje optimální hmotnost, kvalitní srst, posiluje imunitu a zajišťuje dobré trávení (FMP systém). 

270 g drůbeží moučky v 1 kg krmiva odpovídá 1 080 g čerstvého masa.

Složení: drůbeží moučka (27 %), kukuřice, pšenice, drůbeží tuk, rýže, hydrolyzovaná drůbeží játra, lněné semínko, kvasnice, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), betaglukany, doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

Metabolizovatelná energie (ME) - 16,02 MJ/kg

PROTEIN 26 %                               TUK 15 %

Objednávejte zde feedshop

mall-partner

 • Imunita

  Imunita

  Betaglukany, MOS a FOS posilují imunitní systém. Vitaminy E a C zvyšují obranyschopnost organismu, podporují ochranu a regeneraci buněk.

 • Kondice

  Kondice

  Esenciální aminokyseliny lysin a methionin jsou důležité pro obnovu svalové tkáně a napomáhají udržovat dobrou kondici zvířete.

 • Kůže

  Kůže

  Omega-3 a 6 mastné kyseliny omezují výskyt kožních problémů. Vitaminy skupiny B (niacin, kyselina pantotenová, aj.) a vitamin A regenerují kůži a ovlivňují kvalitu srsti.

 • Chrup

  Chrup

  Optimální poměr vápník/fosfor a také ideální tvar a struktura granulí podporují zdravý chrup.

Velikost balení: 3 a 15 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

feedtabledog2.png1 kg5 kg15 kg25 kg35 kg
feedtablebowl.png 50 g 100 g 230 g 320 g 420 g