26. 12. 2023
Hubert - krmivo pro lovecké psy

?PŘEDSTAVUJENME V POŘADÍ  4. NAŠE NEJPRODÁVANĚJŠÍ KRMIVO ?

HUBERT  ?krmivo speciálně vytvořené s ohledem na práci loveckých psů ??

 
 
 ?L-karnitin, který pozitivně ovlivňuje činnost srdce a je prospěšný pro jeho funkci.
?Chondroprotektiva a chelát manganu pro zdravé klouby 
?Vitamíiy skupiny B, omega 3 a 6 mastné kyseliny zlepšují pružnost a odolnost kůže a chelát zinku podporuje její regeneraci.
 
 
Receptura obsahuje 75 % proteinů živočišného původu. Kvalitní maso a tuk poskytují dostatek živin a zaručují vynikající chutnost. Díky přidaným vitaminům, mikro a makroprvkům tak pes získává špičkovou kondici a vitalitu, kterou pro lov potřebuje.

Krmivo je zaměřené také funkčně. Pro podporu zdraví a regenerace kloubů jsme přidali chondroprotektiva a chelát manganu, protože jedině se zdravými klouby zvládá lovecký pes bez problémů vysokou pohybovou zátěž a může plnit náročné úkoly.

Vzhledem na vysokou aktivitu loveckých psů je velmi důležité dbát o zdraví srdečního svalu. Proto naše krmivo obsahuje L-karnitin, který pozitivně ovlivňuje činnost srdce a je prospěšný pro jeho vývoj a funkci.

Zdraví psa je vidět i na povrchu - kvalita kůže a srsti jsou jedním z ukazatelů zdraví. Hubert je obohacen o komplex látek, který podporuje zdraví a kvalitu kůže. Biotin zabraňuje tvorbě lupů a nadměrnému vypadávání srsti, pozitivně ovlivňuje hustotu a lesk srsti, vitamíny skupiny B a omega 3 a 6 mastné kyseliny zlepšují pružnost a odolnost kůže a chelát zinku podporuje její regeneraci.

Ani loveckým psům se nevyhýbají problémy se zuby. Přídavek fosfátů omezuje vznik zubního kamene a navíc mají granule speciální strukturu, tvar a velikost, aby docházelo k lepšímu čistění a zuby zůstávaly zdravé a silné.

Výpis aktualit