Pro vaši kočku

EMINENT ADULT CAT CHICKEN 32/14

Kompletní bezlepkové krmivo Eminent Adult Cat Chicken je navrženo pro dospělé kočky, které potřebují kvalitní a vyváženou stravu pro udržení zdraví a vitality. S vysokým obsahem kuřecího masa, toto krmivo podporuje optimální kondici a spokojenost vaší kočky.

 

83_Cat Chicken.png

 

Obsahuje minimálně 83 % proteinů živočišného původu.

330 g dehydrovaného drůbežího masa v 1 kg krmiva odpovídá 1 230 g čerstvého masa.

 

 

KUŘECÍ MASO - VYSOKÁ STRAVITELNOST A MÁLO TUKU

kureci_maso.png

 

RÝŽE - dietní, bezlepková, vysoce stravitelná ingredience. Má vysoký obsah škrobu a vlákniny. Kočky díky tomu tráví pomaleji a energie, kterou dostanou, tak vydrží na delší dobu.

 

ryze_orez.png   Gluten_Free_Icon_CAT_CHICKEN.png

 

 

BYLINNÝ KOMPLEX - krmiva jsou obohacena o speciální bylinný komplex pro bezproblémové fungování organismu spokojené kočičky.

KOPŘIVA - podporuje zdravá játra, skvělá pro detoxikaci organismu

ANÝZ - stimuluje trávení a působí proti nadýmání

YUCCA SCHIDIGERA - posiluje imunitní systém a snižuje zápach exkrementů

herbal_complex_ořez.png

Eminent Adult Cat Chicken je bohaté na živočišné proteiny, poskytující vaší dospělé kočce nejen lahodnou chuť, ale i všechny nutriční potřeby pro zdravý život. Navrženo s ohledem na specifické potřeby dospělých koček, toto krmivo zajišťuje jejich dobrou kondici a spokojenost.

 • Vysoká stravitelnost a nízký tuk: Kuřecí maso jako hlavní složka poskytuje vysokou stravitelnost a optimální množství tuku pro udržení štíhlé linie.
 • Bezlepková rýže a kukuřice: Zajišťují pomalé uvolňování energie, což pomáhá vaší kočce zůstat aktivní a vitální během celého dne.
 • Bylinný komplex včetně kopřivy, anýzu a Yucca Schidigera: Podporuje celkové zdraví, detoxikaci a snižuje zápach výkalů.
 • Brusinky a speciální rostlinná vláknina: Podporují zdraví močových cest a pomáhají v průchodu chlupů trávicím traktem, což zabraňuje tvorbě bezoárů.

Eminent Adult Cat Chicken nabízí kompletní a vyvážené krmivo, které zabezpečí, že vaše dospělá kočka zůstane zdravá, aktivní a šťastná. S přírodními ingrediencemi a pečlivě vybranými bylinami je toto krmivo nejen zdravé, ale i velmi chutné, čímž uspokojí i ty nejnáročnější kočičí gurmány.

 

 

 

PROTEIN 32 % /  TUK 14 %

 

Složení: dehydrované drůbeží maso (33 %), kukuřice, rýže (10 %), drůbeží tuk, hrách, kukuřičný protein, hydrolyzovaná drůbeží játra, lněné semínko, rostlinná vláknina, sušená jablka, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), beta-glukany, taurin, bylinný komplex (kopřiva, plod anýzu, Yucca schidigera), extrakt z brusinek, doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

 

 

Brusinky

Podporují zdraví močových cest, působí močopudně, dezinfekčně a antioxidačně.

brusinky_orez.jpg 

 

 

Yucca schidigera

Tato stálezelená rostlina posiluje imunitu a redukuje přirozený zápach.

 Yucca.png

 

  

Speciální rostlinná vláknina

Pomáhá průchodu chlupů trávicím traktem a omezuje tak tvorbu bezoárů. 

rostlinná vláknina.jpg

Objednávejte zde

 • HAIRBALL

  HAIRBALL

  speciální rostlinná vláknina pomáhá průchodu chlupů trávicím traktem a omezuje tvorbu bezoárů

 • PH KONTROLA

  PH KONTROLA

  Krmivo udržuje pH moči v optimální hladině a tím působí preventivně proti vzniku močových kamenů. Brusinky zajišťují dobrý stav močových cest.

 • IMUNITA

  IMUNITA

  Beta-glukany, MOS a FOS posilují imunitní systém. Vitamin E zvyšuje obranyschopnost organismu a regeneraci buněk. Yucca podporuje imunitu a redukuje přirozený zápach

Velikost balení: 2 kg, 10 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

Hmotnost kočky

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

7 kg

 Denní dávka

50 g

65 g

80 g

95 g

110 g