Výživové doplňky

Goldis Chondro Forte +

VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVEK PRO SPRÁVNOU FUNKCI KLOUBŮ, ŠLACH A VAZŮ

Veterinární přípravek poskytuje komplexní výživu kloubnímu pouzdru a chrupavkám. Zvláštní důraz je kladen na obnovu poškozených chrupavek, snížení zánětlivých reakcí a zvýšení lubrikace kloubní dutiny. Pro zajištění lubrikace kloubu přípravek obsahuje vysokou dávku kyseliny hyaluronové ve vhodné formě k perorálnímu podání. Po vstřebání do krve je dopravena kapilárami přes synoviální membránu do kloubní tekutiny.

Kyselina hyaluronová poutá velké množství vody (pojme přibližně tisícinásobek vody k své hmotnosti), díky tomu působí lubrikačně a promazává kloub. Vitamín C pomáhá účinnému využití kyseliny hyaluronové a uplatňuje se v metabolizmu aminokyselin sloužících pro tvorbu kolagenu, podporuje vývoj kostí a chrupavek. Extrakt ze zeleného čaje a oddénku kurkumy dlouhé jsou zdrojem antioxidantů a polyfenolů s protizánětlivým působením. V přípravku jsou dále vysoké koncentrace hydrolyzovaného kolagenu pro zajištění pevnosti a pružnosti pojivových tkání. Pro zpomalení destruktivních změn chrupavky a lepší hybnost slouží chondroitin sulfát, glukosamin hydrochlorid zajišťuje obnovu poškozených chrupavek, methylsulfonylmethan (MSM) pro snížení zánětlivých procesů a bolesti.

Obsah účinných látek v 1 odměrce:
hydrolyzovaný kolagen 1503 mg, glukosamin HCl 980 mg, MSM 503 mg, chondroitin sulfát 394 mg, kyselina hyaluronová 60 mg, vit.C 39 mg, směs extraktů zeleného čaje a kurkumy 21 mg.

Objednávejte zde

Velikost balení: 180 g
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

 

Počet odměrek*

Pes 1 – 10 kg

½

Pes 10 – 20 kg

1

Pes 20 – 40 kg

2

Pes nad 40 kg

3

* 1 odměrka = 3,5 g

Odměrka je součástí balení