Výživové doplňky

Goldis Dental Care

Naše přírodní řešení pro zdravé zuby a dásně vašeho psa. Tento veterinární přípravek snižuje tvorbu zubního plaku a kamene a efektivně eliminuje zápach z tlamy.

Objevte přírodní veterinární přípravek speciálně navržený pro snížení tvorby zubního plaku a kamene a pro minimalizaci zápachu z tlamy vašeho psa. Tento produkt je výjimečný díky své směsi bylin, které mají protizánětlivé a dezinfekční účinky, a je ideální pro psy menších plemen, která jsou náchylná k onemocněním závěsného systému zubů způsobených bakteriální aktivitou v nahromaděném zubním plaku.

  • Hnědá mořská řasa Ascophyllum nodosum – hlavní složka, bohatá na bioaktivní složky, které efektivně brání růstu a množení bakterií ve zubním plaku. Její hrubší částice postupně narušují již vytvořený zubní kámen, což vede k jeho rozpouštění a zlepšení zdraví dásní a zubů vašeho psa.
  • Směs léčivých bylin – heřmánku a šalvěje, spolu s extrakty ze zeleného čaje a kurkumy, které poskytují dezinfekční, protizánětlivé a uklidňující účinky. Díky těmto složkám přípravek nejenže zlepšuje dentální zdraví, ale také přispívá k celkové pohodě vašeho mazlíčka.

 

Obsah účinných látek v 1 odměrce:                                                                                                                      

Ascophyllum nodosum 892,8 mg, směs bylin a extraktu ze zeleného čaje 7,2 mg.

 

Objednávejte zde

Velikost balení: 100 g
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

 

Počet odměrek*

Pes 1 – 10 kg

½

Pes 10 – 20 kg

1

Pes 20 – 40 kg

2

Pes nad 40 kg

3

* 1 odměrka = 0,9 g

Odměrka je součástí balení