Výživové doplňky

Goldis Dental Care

VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVEK PRO ZDRAVÉ ZUBY, DÁSNĚ A SNÍŽENÍ ZÁPACHU Z TLAMY

Veterinární přípravek na snížení tvorby zubního plaku, zubního kamene a zmenšení zápachu z tlamy psa. Čistě přírodní produkt se směsí bylin s protizánětlivými a dezinfekčními účinky.

Zvláště menší plemena psů (<12 kg) jsou náchylnější k onemocnění závěsného systému zubu. Dochází k němu v důsledku zánětlivých procesů, probíhajících ve volném prostoru mezi kořeny zubu a dásní, které jsou vyvolané bakteriální činností v nahromaděném zubním plaku a zbytcích potravy. Výsledkem může být až ztráta zubu.

Goldis Dental Care účinně snižuje množství zubního plaku a kamene. Hlavní složkou je Ascophyllum nodosum – hnědá mořská řasa, bohatá na bioaktivní složky, které zabraňují růstu a množení bakterií vyskytujících se v zubním plaku. Současně její hrubší částice postupně narušují již vytvořený zubní kámen, který vznikl zvápenatěním zubního plaku. Zmenšení zápachu z tlamy souvisí se snížením negativní bakteriální činnosti v zubním plaku.

Přípravek obsahuje navíc směs léčivých bylin heřmánku a šalvěje, s extrakty ze zeleného čaje a kurkumy pro dezinfekční, protizánětlivé a uklidňující účinky.

 

Obsah účinných látek v 1 odměrce:                                                                                                                      

Ascophyllum nodosum 892,8 mg, směs bylin a extraktu ze zeleného čaje 7,2 mg.

 

Objednávejte zde

Velikost balení: 100 g
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

 

Počet odměrek*

Pes 1 – 10 kg

½

Pes 10 – 20 kg

1

Pes 20 – 40 kg

2

Pes nad 40 kg

3

* 1 odměrka = 0,9 g

Odměrka je součástí balení