Pro vašeho MINI psa

Eminent Mini DUCK

Vítejte ve světě, kde život je plný akce a vášně! Pro ty toy a mini psy, kteří neznají slovo "klid", přinášíme krmivo, které odpovídá jejich energickému životnímu stylu - Eminent Mini DUCK.

 

Naše krmivo je navrženo speciálně pro psy, kteří si užívají sport, pohyb a aktivní život. A protože víme, že potřebují energii na to, aby udrželi tempo, přinášíme jim kachní maso v kombinaci s hydrolyzovanými kachními játry. To všechno je zabaleno do lahodně chutného krmiva, které ani ti nejnáročnější psi nepohrdnou.

 • Kachní maso  je zdrojem kvalitních bílkovin, které jsou klíčové pro budování a udržení svalové hmoty, správnou funkci imunitního systému.
 • Hydrolyzovanýmá kachní játra zlepšují trávení a vstřebávání živin. Navíc mohou mít pro psy s citlivým trávicím systémem často méně alergenní povahu. 
 • Batáty a kořenová zelenina dodávají našemu krmivu nejen skvělou chuť, ale také jsou zdrojem vitaminů a minerálů, které podporují zdraví trávicího traktu.

Takže pokud hledáte krmivo pro svého energického mazlíčka, které mu poskytne potřebnou energii a zároveň ho bude zásobovat důležitými živinami, EMINENT MINI DUCK je tu pro vás. Přidejte se k nám a dejte svému MINI psovi to nejlepší, co si zaslouží. Vítejte v rodině EMINENT.

 

  

Obsah živočišného proteinu 85 %.

Metabolizovatelná energie 16,90 MJ/kg

PROTEIN 31 %, TUK 19 % 

Složení: dehydrované kachní maso (34 %), batáty, žlutý hrách, drůbeží tuk, bramborový škrob, hydrolyzovaná kachní játra (4 %), kořenová zelenina, lněné semínko, kloubní výživa (hydrolyzovaný kolagen, glukosamin, chondroitin sulfát, MSM), prebiotika (fruktooligosacharidy, mannanoligosacharidy), kelpa, betaglukany, extrakt ze zeleného čaje, kurkuma, doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

 

 EMINENT_MINI_ADULT_DUCK_GRANULE_MEASURE_small.png

Objednávejte zde

 • BEZ OBILOVIN

  BEZ OBILOVIN

  Bez obsahu obilovin - vysoce stravitelné, nezatěžuje trávicí trakt 

 • ANTIOXIDANTY

  ANTIOXIDANTY

  Kurkuma a zelený čaj – přírodní antioxidanty, které zachycují volné radikály, snižují oxidační stres a zpomalují stárnutí organismu

 • CHONDROPROTEKTIVA

  CHONDROPROTEKTIVA

  Glukosamin, chondroitin sulfát, hydrolyzovaný kolagen a MSM - napomáhají obnově chrupavek a zdraví pohybového aparátu

 • CHRUP

  CHRUP

  Speciálně strukturované granule a mořská řasa kelpa - omezuje tvorbu zubního plaku, zubního kamene a vzniku zápachu z tlamy

Velikost balení: 2 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

 

2 kg 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg 7 kg 8 kg 9 kg 10 kg

feedtablebowl.png

45 g

60 g

75 g

85 g

100 g

115 g

125 g

135 g

145 g

Psi mini plemen mají rychlý metabolismus a malý žaludek s krátkým trávicím traktem. Proto je vhodné podávat krmivo rozdělené do menších porcí 3 – 5x denně.