Pro vašeho MINI psa

Eminent Mini SALMON

Pro vašeho MINI psa představujeme EMINENT MINI SALMON - krmivo speciálně vyvinuté pro psy toy a mini plemen a navržené s ohledem na zlepšení kvality srsti a prevenci dermatitidy. Toto krmivo je klíčem k zářivému vzhledu a zdravé kůži vašeho mazlíčka.

EMINENT MINI SALMON je vyvážené krmivo navržené pro psy toy a mini plemen, které zlepšuje kvalitu srsti a slouží jako prevence dermatitidy. Díky kombinaci kvalitních proteinů z mořských ryb a omega-3 mastných kyselin z lněného semínka a lososového oleje, poskytuje vašemu psu všechny živiny, které potřebuje pro zdravou a zářivou srst.

 • Maso mořských ryb poskytuje vysokou kvalitu proteinů, které jsou důležité pro svalovou sílu a správnou funkci těla. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny, které jsou známé svými protizánětlivými vlastnostmi a podporují zdraví kůže a srsti.
 • Hydrolyzovaný lososový protein pro svalovou regeneraci a růst.
 • Lněné semínko a lososový olej jsou prospěšné pro zdraví kůže a srsti, podporují imunitní systém a zlepšují celkovou pohodu psa.

Takže pokud hledáte krmivo, které nejenom vyhoví potřebám vašeho MINI psa, ale také ho odliší zářivou srstí a zdravou kůží, EMINENT MINI SALMON je tu pro vás. Přidejte se k nám a dejte svému psímu příteli to nejlepší, co si zaslouží. Vítejte v rodině EMINENT.

 

Obsah živočišného proteinu 80 %.

Metabolizovatelná energie 16,55 MJ/kg

PROTEIN 29 %, TUK 18 %

Složení: dehydrované maso z mořských ryb (24 %), hydrolyzovaný lososový protein (15 %), brambory, žlutý hrách, bramborový škrob, drůbeží tuk, lososový olej (3,5 %), lněné semínko  (3 %), kloubní výživa (hydrolyzovaný kolagen, glukosamin, chondroitin sulfát, MSM), prebiotika (fruktooligosacharidy, mannanoligosacharidy), kelpa, betaglukany, extrakt ze zeleného čaje, kurkuma, doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

 

EMINENT_MINI_ADULT_SALMON_GRANULE_MEASURE_small.png

Objednávejte zde

 • BEZ OBILOVIN

  BEZ OBILOVIN

  Bez obsahu obilovin - vysoce stravitelné, nezatěžuje trávicí trakt 

 • ANTIOXIDANTY

  ANTIOXIDANTY

  Kurkuma a zelený čaj – přírodní antioxidanty, které zachycují volné radikály, snižují oxidační stres a zpomalují stárnutí organismu

 • CHONDROPROTEKTIVA

  CHONDROPROTEKTIVA

  Glukosamin, chondroitin sulfát, hydrolyzovaný kolagen a MSM - napomáhají obnově chrupavek a zdraví pohybového aparátu

 • CHRUP

  CHRUP

  Speciálně strukturované granule a mořská řasa kelpa - omezuje tvorbu zubního plaku, zubního kamene a vzniku zápachu z tlamy

Velikost balení: 2 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

 

2 kg 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg 7 kg 8 kg 9 kg 10 kg

feedtablebowl.png

45 g

60 g

80 g

90 g

105 g

120 g

130 g

140 g

155 g

Psi mini plemen mají rychlý metabolismus a malý žaludek s krátkým trávicím traktem. Proto je vhodné podávat krmivo rozdělené do menších porcí 3 – 5x denně.