Pro vašeho MINI psa

Eminent Mini LAMB

Pro vašeho MINI psa představujeme EMINENT MINI LAMB – kompletní krmivo je určeno pro psy toy a mini plemen, kteří potřebují speciální péči o své trávicí systémy. Je navržené speciálně pro psy náchylné k zažívacím problémům.  

Všechny složky krmiva EMINENT MINI LAMB jsou pečlivě vybrány tak, aby poskytovaly vašich psům všechny potřebné živiny a současně minimalizovaly zažívací potíže.

 • Jehněčí maso a jehněčí protein poskytují vysokou kvalitu proteinů, které jsou lehce stravitelné a málo alergenní. To pomáhá minimalizovat riziko zažívacích problémů a podporuje zdravou svalovou hmotu.
 • Batáty jsou výborným zdrojem vlákniny, která podporuje zdravé trávení a reguluje střevní funkci. Obsahují také vitamíny a minerály, které podporují celkové zdraví a vitalitu psa.
 • Snížený obsah tuku zajišťuje, že krmivo je lehce stravitelné a vhodné i pro psy trpící nadváhou a pro seniory. 

Pokud hledáte kompletní krmivo, které poskytne optimální podporu pro trávicí zdraví vašeho MINI psa a zároveň minimalizuje riziko zažívacích potíží, EMINENT MINI LAMB je tu pro vás. Přidejte se k nám a dejte svému psímu příteli to nejlepší, co si zaslouží. Vítejte v rodině EMINENT, kde každá součást krmiva je pečlivě navržena s ohledem na zdraví a pohodu vašeho mazlíčka.

Obsah živočišného proteinu 75 %.

Metabolizovatelná energie 15,55 MJ/kg

PROTEIN 28 %, TUK 13 %

Složení: dehydrované jehněčí maso (25 %), batáty, hydrolyzovaný jehněčí protein (14 %), bramborový škrob, žlutý hrách, drůbeží tuk, bramborový protein, kloubní výživa (hydrolyzovaný kolagen, glukosamin, chondroitin sulfát, MSM), prebiotika (fruktooligosacharidy, mannanoligosacharidy), kelpa, semínka chia, ostropestřec, betaglukany, extrakt ze zeleného čaje, kurkuma, doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

 

EMINENT_MINI_ADULT_LAMB_GRANULE_MEASURE_small.png

Objednávejte zde

 • BEZ OBILOVIN

  BEZ OBILOVIN

  Bez obsahu obilovin - vysoce stravitelné, nezatěžuje trávicí trakt 

 • ANTIOXIDANTY

  ANTIOXIDANTY

  Kurkuma a zelený čaj – přírodní antioxidanty, které zachycují volné radikály, snižují oxidační stres a zpomalují stárnutí organismu

 • CHONDROPROTEKTIVA

  CHONDROPROTEKTIVA

  Glukosamin, chondroitin sulfát, hydrolyzovaný kolagen a MSM - napomáhají obnově chrupavek a zdraví pohybového aparátu

 • CHRUP

  CHRUP

  Speciálně strukturované granule a mořská řasa kelpa - omezuje tvorbu zubního plaku, zubního kamene a vzniku zápachu z tlamy

Velikost balení: 2 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

 

2 kg 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg 7 kg 8 kg 9 kg 10 kg

udržení hmotnosti

50 g

65 g

85 g

95 g

115 g

130 g

140 g

150 g

165 g  

redukce hmotnosti

45 g

60 g

80 g

90 g

105 g

120 g

125 g

130 g

140 g

 Psi mini plemen mají rychlý metabolismus a malý žaludek s krátkým trávicím traktem. Proto je vhodné podávat krmivo rozdělené do menších porcí 3 – 5x denně.