Pro vašeho MINI psa

Eminent Mini INSECT

Vítejte v revoluci v péči o vašeho MINI společníka! Toto hypoalergenní krmivo je přesně to, co vaši psi potřebují, pokud trpí alergiemi na běžně používané zdroje proteinů.

 

Speciálně navržené pro toy a mini plemena, která mají sklony k alergiím, EMINENT MINI INSECT je odpovědí na vaše obavy. Bez obvyklých proteinových zdrojů, jako je drůbež nebo hovězí, jsme se obrátili k alternativě, která je nejen hypoalergenní, ale také ohleduplná k životnímu prostředí - hmyz.

 • Granule jsou obohacené o vejce a mají vyvážený obsah aminokyselin, což zajišťuje nutriční hodnotnost krmiva
 • Hmyz poskytuje bohatý zdroj kvalitních bílkovin, vitamínů a minerálů, což činí krmivo nejen chutnou, ale i zdravou volbou

A co je nejdůležitější, toto krmivo neobsahuje maso, což z něj činí ideální volbu pro vaše alergické mazlíčky. Přidejte se k nám a dejte svému MINI psovi to nejlepší, co si zaslouží. Vítejte v rodině EMINENT MINI INSECT."

 

 

 

 

 

Metabolizovatelná energie 15,90 MJ/kg

PROTEIN 26 %, TUK 16 % 

Složení: sušené larvy hmyzu (18 %), batáty, žlutý hrách, bramborový škrob, vejce (11 %), drůbeží tuk, hydrolyzované kvasinky, lněné semínko, bramborový protein, kloubní výživa (hydrolyzovaný kolagen, glukosamin, chondroitin sulfát, MSM), prebiotika (fruktooligosacharidy, mannanoligosacharidy), kelpa, betaglukany, extrakt ze zeleného čaje, kurkuma, doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

 

Více informací o využití hmyzu v krmivech pro psy naleznete ZDE https://www.krmivoshmyzem.cz

 

EMINENT_MINI_ADULT_INSECT_GRANULE_MEASURE_small.png

Objednávejte zde

 • BEZ OBILOVIN

  BEZ OBILOVIN

  Bez obsahu obilovin - vysoce stravitelné, nezatěžuje trávicí trakt 

 • ANTIOXIDANTY

  ANTIOXIDANTY

  Kurkuma a zelený čaj – přírodní antioxidanty, které zachycují volné radikály, snižují oxidační stres a zpomalují stárnutí organismu

 • CHONDROPROTEKTIVA

  CHONDROPROTEKTIVA

  Glukosamin, chondroitin sulfát, hydrolyzovaný kolagen a MSM - napomáhají obnově chrupavek a zdraví pohybového aparátu

 • CHRUP

  CHRUP

  Speciálně strukturované granulemořská řasa kelpa - omezuje tvorbu zubního plaku, zubního kamene a vzniku zápachu z tlamy

Velikost balení: 2 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

 

2 kg 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg 7 kg 8 kg 9 kg 10 kg

feedtablebowl.png

45 g

60 g

80 g

90 g

105 g

125 g

135 g

145 g

160 g  

Psi mini plemen mají rychlý metabolismus a malý žaludek s krátkým trávicím traktem. Proto je vhodné podávat krmivo rozdělené do menších porcí 3 – 5x denně.