Pro vašeho psa

Aport Premium Adult

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých a středních ras

Pro vašeho dospělého psa malých a středních ras přinášíme kompletní krmivo APORT PREMIUM ADULT, které je navrženo s ohledem na jeho specifické potřeby a životní fázi.

 • Vynikající křupavé granule: Granule jsou navrženy tak, aby poskytovaly veškeré potřebné živiny v optimálních hladinách pro každodenní potřeby vašeho psa. Jejich křupavost přispívá k dobře zdravému chrupu a zábavnému jídelnímu zážitku pro vašeho psa.
 • Kvalitní živočišné bílkoviny: Bílkoviny z kvalitních zdrojů, jako je vepřové a drůbeží maso, poskytují esenciální aminokyseliny nezbytné pro udržení svalové hmoty a celkové zdraví dospělých psů.
 • Komplex vitamínů a makroprvků: Obsažené vitamíny a makroprvky podporují zdraví a vitalitu vašeho psa, ať už jde o imunitní systém, zdraví kůže a srsti nebo celkovou fyzickou kondici.

Krmivo APORT PREMIUM ADULT je kompletní, plnohodnotná a chutná strava pro vašeho dospělého psa, která mu poskytne veškerou potřebnou výživu pro zdravý a aktivní život.

 

Pes Adult.png

 

Protein 23 % / Tuk 11 % 

Složení: vepřová a drůbeží moučka (22 %), ječmen, kukuřice, pšenice, kukuřičný protein, drůbeží tuk (4 %), hydrolyzovaná drůbeží játra, lněné semínko (1 %), glukosamin, chondroitin, doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

 

Objednávejte zde

 • Imunita

  Imunita

  Vitaminy E a C zvyšují obranyschopnost organismu, podporují ochranu a regeneraci buněk.

 • Kůže a srst

  Kůže a srst

  Lněné semínko, vitamin A, omega-3 a 6 mastné kyseliny regenerují kůži a podporují lesklou srst. 

 • Klouby

  Klouby

  Preventivní dávky chondroprotektiv stimulují regeneraci chrupavky a zajišťují dobrý vývoj kloubů.

Velikost balení: 12 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

Hmotnost psa

40 kg

45 kg

50 kg

55 kg

60 kg

65 kg

70 kg

75 kg

80 kg

Krmná dávka

500 g

540 g

600 g

650 g

700 g

730 g

760 g

790 g

815 g