Pro vašeho psa

Security

Kompletní krmivo pro služební psy

Pro vašeho služebního psa přinášíme kompletní krmivo SECURITY, které je speciálně navrženo s ohledem na jeho náročnou práci a potřeby.

 • Zachování pracovního elánu: Krmivo je formulováno tak, aby podporovalo energii a vytrvalost vašeho psa, aby mohl plnit své pracovní úkoly s maximálním nasazením.
 • Vynikající stravitelnost: Zvlášť vybírané a upravované kvalitní suroviny zajistí, že krmivo je snadno stravitelné, což je klíčové pro optimální využití živin a podporu trávicího systému
 • Kompletní pokrytí potřeb: Krmivo poskytuje komplexní sadu živin, vitamínů a minerálů, které odpovídají specifickým potřebám služebních psů a pomáhají udržovat jejich zdraví a vitalitu.

S krmivem SECURITY můžete mít jistotu, že váš služební pes dostane veškerou potřebnou podporu pro úspěšné plnění svých pracovních úkolů a bude stále v optimální kondici.

 
 
 
 
 

150 g drůbeží moučky v 1 kg krmiva                         odpovídá 560 g čerstvého masa.

protein 20 %, tuk 10 % 
vitamin A 12 000 m.j, vitamin D3 1 200 m.j., vitamin E (alfatokoferol) 50 mg

Základní suroviny: obiloviny, maso a výrobky živočišného původu, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, doplňkové látky (vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny).

Objednávejte zde

 • Kondice

  Kondice

  Vitaminy E a C zvyšují imunitu. Lysin a methionin jsou důležité pro obnovu svalů a udržení dobré kondice.

 • Zuby

  Zuby

  Tvar a struktura granulí spolu se správným poměrem vápníku a fosforu podporují zdravý chrup.

 • Kůže

  Kůže

  Biotin zajišťuje lesklou, zdravou srst a omezuje vypadávání chlupů. Omega-3 a 6 mastné kyseliny omezují výskyt kožních problémů a vitamin A společně s vitaminy skupiny B regeneruje kůži.

Velikost balení: 15 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

feedtabledog4.png5 kg10 kg20 kg35 kg60 kg80 kg
feedtablebowl.png 100-140 g 180-260 g 320-420 g 470-560 g 650-700 g 720-780 g