Pro vašeho psa

Hubert

Kompletní krmivo pro lovecké psy

Pro lovecké psy představujeme krmivo Hubert, které je kompletně navrženo s ohledem na jejich náročnou práci. Tato speciálně vyvážená receptura je vytvořena tak, aby poskytovala všestrannou podporu jejich kondice a vitalitě.

  • Kvalitní maso a tuk dodávají krmivu vynikající chuť a zároveň poskytují psům potřebné živiny pro zajištění optimální fyzické kondice.
  • Optimální množství vitaminů, mikro a makroprvků zajišťuje špičkovou kondici a vitalitu loveckých psů, aby byli připraveni na náročné úkoly.
  • L-karnitin podporuje dokonalý vývoj svalů, posiluje srdeční činnost a zajišťuje vynikající fyzickou kondici loveckých psů.
  • Vysoký obsah proteinů živočišného původu. Receptura obsahuje minimálně 70 % proteinů živočišného původu, což je klíčové pro svalovou sílu a celkovou výkonnost psů během loveckých aktivit.

S krmivem Hubert máte jistotu, že vaši lovečtí společníci dostanou veškerou potřebnou podporu pro úspěšné plnění svých úkolů a budou stále ve špičkové kondici.

 

 

 

250 g drůbeží moučky v 1 kg krmiva                          odpovídá 930 g čerstvého masa.

protein 23 %, tuk 12 % 
vitamin A 15 000 m.j., vitamin D3 1 500 m.j., vitamin E (alfatokoferol) 100 mg

Složení: drůbeží moučka, pšenice, kukuřice, ječmen, rýže, drůbeží tuk, lněné semínko, rybí tuk, glukosamin, chondroitin sulfát, doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny). 

 Active C_ikona_CZ_small.png

Active C pro špičkové výkony: obsahuje L-karnitin pro dokonalý vývoj svalů a posílení srdeční činnosti, zvyšuje aktivitu při nárazové zátěži (například v době lovu), zpomaluje proces únavy, zajišťuje vynikající fyzickou kondici, pomáhá překonat stresové stavy.

Objednávejte zde

Velikost balení: 3 a 15 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

feedtabledog.png5 kg10 kg15 kg25 kg30 kg40 kg
feedtablebowl.png 100 g 170 g 235 g 340 g 395 g 490 g