Pro vašeho psa

EMINENT ADULT 26/15

Představujeme EMINENT ADULT, láskyplně vyvinuté kompletní bezlepkové krmivo pro dospělé psy malých a středních plemen. Toto krmivo je zárukou nejen vitalitu a výborné kondice, ale i šťastnějšího a zdravějšího života vašeho čtyřnohého přítele.

 

 

 

72_Adult.png

Obsahuje minimálně 72 % proteinů živočišného původu.  

250 g dehydrovaného drůbežího masa v 1 kg krmiva odpovídá 930 g čerstvého masa.                                                                                                                                            

 KUŘECÍ MASO – VYSOKÁ STRAVITELNOST A NÍZKÝ OBSAH TUKU

kureci_maso.png

 

ČIROK – NEOBSAHUJE LEPEK, MÁ PROTIZÁNĚTLIVÝ ÚČINEK, OBSAHUJE ANTIOXIDANTY, VITAMÍNY, POLYFENOLY, BETA-GLUKANY

230510_Eminent_banner_web_čirok.jpg

 

BYLINNÝ KOMPLEX - krmiva jsou obohacena o speciální bylinný komplex pro bezproblémové fungování organismu spokojené domácí mazlíčky.

KOPŘIVA - podporuje zdravá játra, skvělá pro detoxikaci organismu

ANÝZ - stimuluje trávení a působí proti nadýmání

YUCCA SCHIDIGERA - posiluje imunitní systém a snižuje zápach exkrementů

 herbal_complex_ořez.png

EMINENT ADULT představuje více než jen denní stravu pro vašeho psa; je to projev vaší péče a lásky k jeho potřebám. S kuřecími bílkovinami pro energii a s ideální hladinou tuků pro optimální hmotnost, toto krmivo zajišťuje, že váš pes zůstane v plné síle a se zdravou srstí a kůží.

 • Energetická vyváženost a vysoce stravitelné proteiny: Kuřecí bílkoviny dodávají nezbytné živiny pro udržení svalové hmoty a zářivé vitality.
 • Optimální hmotnost a zdravý metabolismus: Vyvážený obsah tuků pomáhá vašemu psovi udržet zdravou hmotnost a dodává mu energii pro každodenní radosti a hrátky.
 • Lesklá srst a zdravá kůže: Kombinace omega mastných kyselin a esenciálních vitamínů z jablek a dalších přírodních zdrojů podporuje krásnou srst a odolnou kůži.
 • Silný imunitní systém a zdravé trávení: FOS a MOS přispívají k robustnímu imunitnímu systému a podporují zdravé trávení, což je klíčem k celkovému zdraví vašeho psa.

Vybrat EMINENT ADULT je projevem hluboké lásky a péče, kterou svému psu věnujete. Toto krmivo není jen nutričně vyvážené, ale je plné ingrediencí, které každý den zlepšují kvalitu života vašeho psa, přinášejí mu radost a udržují ho šťastného.

 

PROTEIN 26 % /  TUK 15 %

 

Složení: dehydrované drůbeží maso (25 %), kukuřice, čirok (9 %), drůbeží tuk, hrách, rýže, kukuřičný protein, hydrolyzovaná drůbeží játra, sušená jablka, cukrovarské řízky, lněné semínko, pivovarské kvasnice, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), beta-glukany, bylinný komplex (kopřiva, plod anýzu, Yucca schidigera), doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

 

 

PREBIOTIKA FOS (fruktooligosacharidy& MOS (mannanoligosacharidy)   FMP-Ikona-ořez.png

 • podpora správné činnosti trávicího ústrojí
 • posílení imunitního systému - rovnováha střevní mikroflóry má více jak 50 % podíl na celkové imunitě organismu
 • lesklá srst, zdravá kůže

 

 JABLKA   jablko_ořez.png

Neuvěřitelný zdroj vitamínůminerálů a vlákniny. Jsou bohatá na ovocné kyseliny a také vitamín C. Z minerálních látek obsahují především draslík, hořčík, vápník, železo, fosfor a mangan.

 

 

.Recycle ME.png

Snažíme se o minimalizaci naší ekologické stopy a podporu udržitelnosti. Naše nové obaly lze po spotřebě krmiva plně recyklovat, což přispívá k ochraně naší krásné planety. Tím, že vybíráte EMINENT, pomáháte nejen svému mazlíčkovi, ale i životnímu prostředí

Objednávejte zde

 • Imunita

  Imunita

  Beta-glukany, MOS a FOS posilují imunitní systém. Vitaminy E a C zvyšují obranyschopnost organismu, podporují ochranu a regeneraci buněk.

 • Kondice

  Kondice

  Eesenciální aminokyseliny lysin a methionin jsou důležité pro OBNOVU svalové tkáně a napomáhají udržovat dobrou kondici zvířete

 • Chrup

  Chrup

  Optimální poměr vápník/fosfor a také ideální tvar a struktura granulí podporují zdravý chrup.

Velikost balení: 3 kg, 15 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

Hmotnost psa

5 kg

10 kg

15 kg

20 kg

25 kg

30 kg

35 kg

Denní dávka

95 g

160 g

220 g

270 g

310 g

360 g

420 g