Pro vašeho psa

EMINENT SENIOR 22/10

EMINENT SENIOR je kompletní bezlepkové krmivo pro starší psy všech plemen. Je navrženo tak, aby podporovalo zdraví a vitalitu vašeho staršího psa. S nižším obsahem bílkovin a tuků, doplněné o čirok a rýži, zajistí lehkou stravitelnost a každodenní pohodu.

 

67_Senior.png

Obsahuje minimálně 67 % proteinů živočišného původu.

200 g dehydrovaného drůbežího masa v 1 kg krmiva odpovídá 750 g čerstvého masa.

 

 

 

 

 

 

 

KUŘECÍ MASO – VYSOKÁ STRAVITELNOST A NÍZKÝ OBSAH TUKU

kureci_maso.png

 

ČIROK – NEOBSAHUJE LEPEK, PROTIZÁNĚTLIVÝ ÚČINEK, OBSAHUJE ANTIOXIDANTY, VITAMÍNY, POLYFENOLY, BETA-GLUKANY

230510_Eminent_banner_web_čirok.jpg

 

BYLINNÝ KOMPLEX - krmiva jsou obohacena o speciální bylinný komplex pro bezproblémové fungování organismu spokojené domácí mazlíčky.

KOPŘIVA - podporuje zdravá játra, skvělá pro detoxikaci organismu

ANÝZ - stimuluje trávení a působí proti nadýmání

YUCCA SCHIDIGERA - posiluje imunitní systém a snižuje zápach exkrementů

 herbal_complex_ořez.png

Starší psi si zaslouží zvláštní péči, a právě pro ně bylo vyvinuto krmivo Eminent Senior. Toto krmivo je formulováno s ohledem na specifické nutriční potřeby seniorů, s nižší hladinou bílkovin a tuků pro lepší stravitelnost a minimalizaci zátěže na organismus. Krmivo obsahuje kvalitní ingredience jako dehydrované drůbeží maso, čirok, rýže, a je obohaceno o pivovarské kvasnice, lněné semínko a kokosový olej pro dodatečné zdravotní přínosy. Speciální bylinný komplex doplňuje glukosamin a chondroitin pro podporu kloubů a kostry.

 • Podpora trávicího systému: Mannanoligosacharidy (MOS) a fruktooligosacharidy (FOS) pomáhají udržovat zdravou střevní flóru a podporují optimální trávicí funkci.
 • Srdeční podpora a prevence nemocí: L-karnitin podporuje srdeční činnost a napomáhá prevenci cukrovky a rakoviny.
 • Anti-aging efekty: Taurin a vitamíny E a C chrání buňky před oxidativním stresem a přispívají k zpomalení procesů stárnutí.

EMINENT SENIOR je navržen tak, aby poskytoval speciální péči, kterou si vaši starší psi zaslouží. S tímto krmivem můžete být jisti, že poskytujete svému psu nejlepší možnou podporu pro jeho zdraví a pohodu v pozdních letech života.

 

PROTEIN 22 % / TUK 10 %

 

Složení: kukuřice, dehydrované drůbeží maso (20 %), čirok (8 %), pivovarské kvasnice, rýže, drůbeží tuk, hydrolyzovaná drůbeží játra, lněné semínko, sušená jablka, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy),beta-glukany, taurin, L-karnitin, bylinný komplex (kopřiva, plod anýzu, Yucca schidigera), glukosamin, chondroitin sulfát, doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

 

Recycle ME.png

S ohledem na naše životní prostředí jsou všechny obaly krmiva Eminent plně recyklovatelné. Snažíme se snížit ekologickou stopu našich produktů a podporovat udržitelné praktiky.

Objednávejte zde

 • ANTI-AGE

  ANTI-AGE

  taurin, vitaminy E a C působí jako antioxidanty a zabraňují předčasnému stárnutí organismu

 • KLOUBY

  KLOUBY

  chondroitin a glukosamin zajišťují správnou funkci pohybového aparátu. Omega-3 mastné kyseliny působí preventivně proti zánětu kloubů

 • IMUNITA

  IMUNITA

  beta-glukany, MOS a FOS posilují imunitní systém. Vitaminy E a C zvyšují obranyschopnost organismu, podporují ochranu a regeneraci buněk

Velikost balení: 3 kg, 15 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

Doporučené denní krmné dávky

Hmotnost psa

1 kg

5 kg

10 kg

15 kg

20 kg

25 kg

35 kg

45 kg

60 kg

80 kg

 Denní dávka

50 g

100 g

175 g

225 g

275 g

315 g

430 g

530 g

680 g

780 g