Pro vašeho obřího psa

EMINENT ADULT GIANT 25/13

EMINENT ADULT GIANT je speciálně vyvinuté bezlepkové krmivo s extra velkými granulemi, které je jako stvořené pro potřeby vašeho obřího psa. Nabízí nejen dokonalou stravitelnost a prevenci zubního kamene, ale také zajišťuje, že váš mohutný přítel si udrží skvělou formu bez nadbytečných kil.

 

70_Giant.png   

Obsahuje minimálně 70 % proteinů živočišného původu.  

250 g dehydrovaného drůbežího masa v 1 kg krmiva odpovídá 930 g čerstvého masa.

 

KUŘECÍ MASO – VYSOKÁ STRAVITELNOST A NÍZKÝ OBSAH TUKU

kureci_maso.png

 

ČIROK – NEOBSAHUJE LEPEK, MÁ PROTIZÁNĚTLIVÝ ÚČINEK, OBSAHUJE ANTIOXIDANTY, VITAMÍNY, POLYFENOLY, BETA-GLUKANY

230510_Eminent_banner_web_čirok.jpg

 

BYLINNÝ KOMPLEX - krmiva jsou obohacena o speciální bylinný komplex pro bezproblémové fungování organismu spokojené domácí mazlíčky.

KOPŘIVA - podporuje zdravá játra, skvělá pro detoxikaci organismu

ANÝZ - stimuluje trávení a působí proti nadýmání

YUCCA SCHIDIGERA - posiluje imunitní systém a snižuje zápach exkrementů

 herbal_complex_ořez.png

 

Obří plemena psů potřebují více než jen velkou misku jídla. Potřebují krmivo, které respektuje jejich specifické výživové potřeby a pomáhá jim zůstat v nejlepší kondici. EMINENT ADULT GIANT je navrženo tak, aby podporovalo zdravý růst, silné kosti a klouby a zároveň chránilo zuby vašeho psa při každém kousnutí. Je určeno pro ty rasy psů, které v dospělosti dosahují hmotnosti nad 45 kg. Extra velké granule zamezují polykání potravy a nutí psa krmivo rozkousat.

 • Zdravé trávení a snadná stravitelnost: Extra velké granule zpomalují polykání potravy a zlepšují trávicí proces, což je klíčové pro velká plemena.
 • Podpora pohybového aparátu: Chondroitin a glukosamin, doplněné o mangan, posilují klouby a chrupavky, čímž pomáhají udržet vašeho psa v aktivním životě bez bolesti.
 • Silný imunitní systém a krásná srst: Prebiotika a vitamíny z jablek podporují zdravou střevní flóru a posilují imunitní systém, zatímco omega mastné kyseliny dodávají lesk srsti a zdraví kůži.
 • Preventivní péče o zuby: Kousání velkých granulí pomáhá redukovat zubní kámen a udržovat ústní hygienu.

Když si vyberete EMINENT ADULT GIANT pro vašeho obřího psa, nejenže mu poskytujete nutričně vyváženou stravu, ale také projevujete lásku a péči, kterou si zaslouží. S tímto krmivem získáváte jistotu, že jeho zdraví je v dobrých rukou, což vám oběma umožní užívat si společných chvil bez obav.

 

 

PROTEIN 25 % /  TUK 13 %

 

Složení: dehydrované drůbeží maso (25 %), kukuřice, hrách, čirok (9 %), drůbeží tuk, rýže, hydrolyzovaná drůbeží játra, lněné semínko, sušená jablka, cukrovarské řízky, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), beta-glukany, bylinný komplex (kopřiva, plod anýzu, Yucca schidigera), glukosamin, chondroitin sulfát, doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

 

 

CHONDROPROTEKTIVA   Chondro_1.png

Přídavky chondroitinu a glukosaminu napomáhají dobrému vývoji a regeneraci pohybového aparátu. Chelát manganu zajišťuje výživu chrupavky a omega 3 mastné kyseliny působí preventivně proti zánětu kloubů.

 

 

PREBIOTIKA FOS (fruktooligosacharidy& MOS (mannanoligosacharidy)   FMP-Ikona-ořez.png

 • podpora správné činnosti trávicího ústrojí
 • posílení imunitního systému - rovnováha střevní mikroflóry má více jak 50 % podíl na celkové imunitě organismu
 • lesklá srst, zdravá kůže

 

 

JABLKA   jablko_ořez.png

Neuvěřitelný zdroj vitamínůminerálů a vlákniny. Jsou bohatá na ovocné kyseliny a také vitamín C. Z minerálních látek obsahují především draslík, hořčík, vápník, železo, fosfor a mangan.

 

 

Recycle ME.png

Zavázali jsme se k ochraně přírody a snižování naší ekologické stopy, proto jsou naše nové obaly plně recyklovatelné. Po spotřebě krmiva jednoduše obal vhodíte do žluté popelnice, což umožní jeho opětovné využití. Vyber si EMINENT a pomáhej nám chránit naši planetu pro budoucí generace.

Objednávejte zde

 • KLOUBY

  KLOUBY

  Chondroitin a glukosamin zajišťují správnou funkci pohybového aparátu. Omega-3 mastné kyseliny působí preventivně proti zánětu kloubů.

 • imunita

  imunita

  Beta-glukany, MOS a FOS posilují imunitní systém. Vitaminy E a C zvyšují obranyschopnost organismu, podporují ochranu a regeneraci buněk.

 • ZUBY

  ZUBY

  Optimální poměr vápník/fosfor a také ideální tvar a struktura granulí podporují zdravý chrup.

Velikost balení: 15 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

Hmotnost psa

45 kg

50 kg

60 kg

70 kg

80 kg

90 kg

Denní dávka

530 g

580 g

670 g

740 g

790 g

840 g