Pro vašeho dospělého psa velkých plemen

EMINENT ADULT LARGE BREED 25/13

Seznamte se s EMINENT ADULT LARGE BREED, naším pečlivě přizpůsobeným krmivem pro dospělé psy velkých a obřích plemen. Toto krmivo bylo vytvořeno s láskou a důrazem na specifické potřeby vašich velkých mazlíčků, zajišťující jim zdraví, vitalitu a pohodu.

 70_Adult_LB.png

Obsahuje minimálně 70 % proteinů živočišného původu.

250 g dehydrovaného drůbežího masa v 1 kg krmiva odpovídá 930 g čerstvého masa.

 

 

 

 

 KUŘECÍ MASO – VYSOKÁ STRAVITELNOST A NÍZKÝ OBSAH TUKU

kureci_maso.png

 

ČIROK – NEOBSAHUJE LEPEK, MÁ PROTIZÁNĚTLIVÝ ÚČINEK, OBSAHUJE ANTIOXIDANTY, VITAMÍNY, POLYFENOLY, BETA-GLUKANY

230510_Eminent_banner_web_čirok.jpg

 

BYLINNÝ KOMPLEX - krmiva jsou obohacena o speciální bylinný komplex pro bezproblémové fungování organismu spokojené domácí mazlíčky.

KOPŘIVA - podporuje zdravá játra, skvělá pro detoxikaci organismu

ANÝZ - stimuluje trávení a působí proti nadýmání

YUCCA SCHIDIGERA - posiluje imunitní systém a snižuje zápach exkrementů

 herbal_complex_ořez.png

Vaši velcí čtyřnozí přátelé potřebují zvláštní péči, která reflektuje jejich unikátní fyziologické a nutriční potřeby. EMINENT ADULT LARGE BREED je více než jen krmivo; je to projev naší péče a oddanosti vašim psům. Speciálně upravená velikost a tvar granulí brání hltání a pomáhají předcházet trávicím problémům, což umožňuje vašemu psu jíst klidně a bez stresu.

 • Podpora zdraví kloubů a kostí: Chondroitin, glukosamin a mangan ve složení krmiva pomáhají udržovat klouby vašeho psa pružné a zdravé, minimalizují riziko vzniku degenerativních změn.
 • Energetická rovnováha: Ideální poměr bílkovin a tuků zajišťuje, že vaši psi mají dostatek energie pro své denní dobrodružství, aniž by přibírali na váze.
 • Podpora trávicího zdraví a imunity: Přídavné prebiotika jako MOS a FOS chrání a podporují zdravé trávení a silný imunitní systém, což je základ pro celkové zdraví.
 • Krásná srst a zdravá kůže: Nutrienty, vitamíny a omega mastné kyseliny zajišťují, že srst vašeho psa zůstane lesklá a kůže zdravá, což odráží jejich vnitřní zdraví.

Vybrat EMINENT ADULT LARGE BREED znamená ukázat lásku a péči o vaše velké mazlíčky. Toto krmivo nejen že splňuje jejich specifické potřeby, ale zároveň posiluje vaši vazbu s nimi každým kouskem. Dopřejte svému psu pocit bezpečí a spokojenosti s kvalitní stravou, která ho doprovází na cestě plné zdraví a štěstí.

 

PROTEIN 25 % /  TUK 13 %

 

Složení: dehydrované drůbeží maso (25 %), kukuřice, hrách, čirok (9 %), drůbeží tuk, rýže, hydrolyzovaná drůbeží játra, lněné semínko, sušená jablka, cukrovarské řízky, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), beta-glukany, bylinný komplex (kopřiva, plod anýzu, Yucca schidigera), glukosamin, chondroitin sulfát, doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

 

 

CHONDROPROTEKTIVA   Chondro_1.png

Přídavky chondroitinu a glukosaminu napomáhají dobrému vývoji a regeneraci pohybového aparátu. Chelát manganu zajišťuje výživu chrupavky a omega 3 mastné kyseliny působí preventivně proti zánětu kloubů.

 

 

PREBIOTIKA FOS (fruktooligosacharidy& MOS (mannanoligosacharidy)   FMP-Ikona-ořez.png

 • podpora správné činnosti trávicího ústrojí
 • posílení imunitního systému - rovnováha střevní mikroflóry má více jak 50 % podíl na celkové imunitě organismu
 • lesklá srst, zdravá kůže

 

 

JABLKA   jablko_ořez.png

Neuvěřitelný zdroj vitamínůminerálů a vlákniny. Jsou bohatá na ovocné kyseliny a také vitamín C. Z minerálních látek obsahují především draslík, hořčík, vápník, železo, fosfor a mangan.

 

 

PLNĚ RECYKLOVATELNÉ OBALY

Zelenější je lepší – došlo k zásadní změně ve složení materiálů použitých pro výrobu našich obalů a díky tomu jsou nové obaly plně recyklovatelné. Po spotřebování krmiva je můžete vhodit do žluté popelnice a umožnit tak jejich opětovné využití. Ochranu přírody vnímáme jako prioritu a usilujeme o snížení ekologické stopy spojené s výrobou krmiv.

Recycle ME.png

Objednávejte zde

 • KLOUBY

  KLOUBY

  chondroitin a glukosamin zajišťují správnou funkci pohybového aparátu. Omega-3 mastné kyseliny působí preventivně proti zánětu kloubů

 • IMUNITA

  IMUNITA

  beta-glukany, MOS a FOS posilují imunitní systém. Vitaminy E a C zvyšují obranyschopnost organismu, podporují ochranu a regeneraci buněk

 • ZUBY

  ZUBY

  optimální poměr vápník/fosfor a také ideální tvar a struktura granulí podporují zdravý chrup

Velikost balení: 3 kg, 15 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

Hmotnost psa

35 kg

40 kg

45 kg

50 kg

60 kg

70 kg

80 kg

 Denní dávka

440 g

480 g

530 g

580 g

670 g

740 g

790 g