Pro vašeho psa se sklony k nadváze

EMINENT LIGHT/WEIGHT CONTROL 23/9

EMINENT LIGHT/WEIGHT CONTROL je speciálně formulované kompletní bezlepkové krmivo pro psy, kteří mají problémy s nadváhou nebo k ní mají sklony. S redukovaným energetickým obsahem a nutričně vyváženými složkami pomáhá vašemu psu dosáhnout a udržet si ideální tělesnou hmotnost.

 

68_Light_Weight Control.png

 

Obsahuje minimálně 68 % proteinů živočišného původu.

210 g dehydrovaného drůbežího masa v 1 kg krmiva odpovídá 785 g čerstvého masa.

 

KUŘECÍ MASO – VYSOKÁ STRAVITELNOST A NÍZKÝ OBSAH TUKU

kureci_maso.png

 

ČIROK – NEOBSAHUJE LEPEK, PROTIZÁNĚTLIVÝ ÚČINEK, OBSAHUJE ANTIOXIDANTY, VITAMÍNY, POLYFENOLY, BETA-GLUKANY

230510_Eminent_banner_web_čirok.jpg

 

BYLINNÝ KOMPLEX - krmiva jsou obohacena o speciální bylinný komplex pro bezproblémové fungování organismu spokojené domácí mazlíčky.

KOPŘIVA - podporuje zdravá játra, skvělá pro detoxikaci organismu

ANÝZ - stimuluje trávení a působí proti nadýmání

YUCCA SCHIDIGERA - posiluje imunitní systém a snižuje zápach exkrementů

 herbal_complex_ořez.png

Obézní psi nebo ti s tendencí k nadváze potřebují zvláštní stravu, která podporuje hubnutí a zároveň zajišťuje všechny potřebné živiny. EMINENT LIGHT/WEIGHT CONTROL nabízí řešení, jak efektivně spravovat váhu vašeho psa bez toho, aby přišel o vitalitu a energii.

 • Regulace tělesné hmotnosti: Nízký obsah tuků a kalorií společně s CLA (konjugovanou kyselinou linolovou) pomáhá snižovat tělesnou hmotnost bez rizika ztráty důležitých živin.
 • Podpora trávicího zdraví: Přídavné prebiotika jako MOS a FOS a rostlinná vláknina zlepšují trávení a udržují střevní mikroflóru v rovnováze.
 • Posílení imunitního systému: Vyvážená kombinace vitamínů a minerálů společně s beta-glukany zvyšuje celkovou odolnost organismu.
 • Zdravá srst a kůže: Omega mastné kyseliny a vitamíny z přírodních zdrojů jako jsou jablka a kokosový olej dodávají srsti lesk a podporují zdravou kůži.

Vyberte EMINENT LIGHT/WEIGHT CONTROL a dopřejte svému psu dietu, která nejenže pomůže regulovat jeho hmotnost, ale také zajistí, že zůstane zdravý, šťastný a plný energie. S tímto krmivem můžete efektivně řešit problémy s nadváhou, aniž byste obětovali nutriční hodnotu jídla.

 

 

PROTEIN 23 % / TUK 9 %

 

Složení: kukuřice, dehydrované drůbeží maso (21 %), hrách, čirok (7 %), rýže, sušená jablka, rostlinná vláknina, lněné semínko, drůbeží tuk, hydrolyzovaná drůbeží játra, psyllium, CLA - konjugovaná kyselina linolová, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), beta-glukany, taurin, L-karnitin, bylinný komplex (kopřiva, plod anýzu, Yucca schidigera), glukosamin, chondroitin sulfát, kurkuma, zelený čaj, doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

 

 

PREBIOTIKA FOS (fruktooligosacharidy& MOS (mannanoligosacharidy)   FMP-Ikona-ořez.png

 • podpora správné činnosti trávicího ústrojí
 • posílení imunitního systému - rovnováha střevní mikroflóry má více jak 50 % podíl na celkové imunitě organismu
 • lesklá srst, zdravá kůže

 

 JABLKA   jablko_ořez.png

Neuvěřitelný zdroj vitamínůminerálů a vlákniny. Jsou bohatá na ovocné kyseliny a také vitamín C. Z minerálních látek obsahují především draslík, hořčík, vápník, železo, fosfor a mangan.

 

 

Snažíme se o snížení ekologické stopy našich produktů. Nové obaly jsou plně recyklovatelné a po spotřebě je můžete jednoduše recyklovat v žlutých popelnicích. Vaše volba EMINENT tak přispívá nejen k zdraví vašeho psa, ale i k ochraně našeho životního prostředí.

Objednávejte zde

 • KONTROLA HMOTNOSTI

  KONTROLA HMOTNOSTI

  snížený obsah tuku, konjugovaná kyselina linolová (CLA) a L-karnitin přispívají k udržení správné hmotnosti

 • KLOUBY

  KLOUBY

  chondroitin a glukosamin zajišťují správnou funkci pohybového aparátu. Omega-3 mastné kyseliny působí preventivně proti zánětu kloubů

 • IMUNITA

  IMUNITA

  beta-glukany, MOS a FOS posilují imunitní systém. Vitaminy E a C zvyšují obranyschopnost organismu, podporují ochranu a regeneraci buněk

Velikost balení: 3 kg, 15 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

Redukce hmotnosti

Hmotnost psa

1 kg

5 kg

10 kg

15 kg

20 kg

25 kg

35 kg

45 kg

60 kg

80 kg

 Denní dávka

45 g

85 g

140 g

190 g

240 g

265 g

370 g

475 g

590 g

675 g

 

Udržení hmotnosti

Hmotnost psa

1 kg

5 kg

10 kg

15 kg

20 kg

25 kg

35 kg

45 kg

60 kg

80 kg

 Denní dávka

55 g

105 g

190 g

240 g

290 g

340 g

465 g

570 g

740 g

845 g