Pro vašeho dospívajícího psa

EMINENT MAXI JUNIOR 28/14

Vítáme vás v řadě produktů Eminent, kde klade důraz na zdraví a pohodu vašich dospívajících psů. EMINENT MAXI JUNIOR je kompletní bezlepkové krmivo s velkými granulemi, které bylo pečlivě vyvinuto pro rostoucí psy velkých a obřích plemen, stejně jako pro březí a kojící feny. Poskytuje ideální podmínky pro zdravý růst a prevenci kloubních problémů.

 

 

74_Maxi Junior.png

 

Obsahuje minimálně 74 % proteinů živočišného původu.

320 g dehydrovaného drůbežího masa v 1 kg krmiva odpovídá 1 200 g čerstvého masa.

 

KUŘECÍ MASO – VYSOKÁ STRAVITELNOST A NÍZKÝ OBSAH TUKU

kureci_maso.png

 

ČIROK – NEOBSAHUJE LEPEK, PROTIZÁNĚTLIVÝ ÚČINEK, OBSAHUJE ANTIOXIDANTY, VITAMÍNY, POLYFENOLY, BETA-GLUKANY

230510_Eminent_banner_web_čirok.jpgGluten_Free_Icon_MAXI_JUNIOR.png

 

BYLINNÝ KOMPLEX - krmiva jsou obohacena o speciální bylinný komplex pro bezproblémové fungování organismu spokojené domácí mazlíčky.

KOPŘIVA - podporuje zdravá játra, skvělá pro detoxikaci organismu

ANÝZ - stimuluje trávení a působí proti nadýmání

YUCCA SCHIDIGERA - posiluje imunitní systém a snižuje zápach exkrementů

 herbal_complex_ořez.png

Krmivo EMINENT MAXI JUNIOR je speciálně navrženo, aby uspokojilo vysoké nároky rostoucích psů velkých a obřích plemen. Vyvážené složení s vyšším obsahem proteinů a tuků, spolu s pečlivě vybranými živinami, podporuje správný vývoj svalů a kostí, a to i v období nejintenzivnějšího růstu.

 • Optimální růst a vývoj svalů a kostí: Vysoký obsah proteinů a tuků zajišťuje dostatek energie a živin pro správný vývoj.
 • Podpora pohybového aparátu: Chondroitin a glukosamin, spolu s ideálním poměrem vápníku a fosforu, posilují klouby a kosti, což působí preventivně proti budoucím problémům.
 • Podpora trávení a imunitního systému: Prebiotika jako MOS a FOS udržují rovnováhu střevní mikroflóry a zvyšují celkovou odolnost organismu.
 • Zdravá kůže a lesklá srst: Omega 3 mastné kyseliny a výživné látky z jablek a bylinných komplexů zajišťují zdraví kůže a krásnou srst.

EMINENT MAXI JUNIOR je dokonalým řešením pro vašeho rostoucího psa. S tímto krmivem dáváte svému psu nejen výživu, ale i péči, kterou potřebuje pro zdravý život plný vitality. Přidejte se k rodině Eminent a zajistěte svému mazlíčkovi to nejlepší v jeho důležitých letech růstu.

 

 

PROTEIN 28 % / TUK 14 %

 

Složení: dehydrované drůbeží maso (32 %), kukuřice, čirok (8 %), drůbeží tuk, kukuřičný protein, rýže, sušená jablka, hydrolyzovaná drůbeží játra, lněné semínko, cukrovarské řízky, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), beta-glukany, bylinný komplex (kopřiva, plod anýzu, Yucca schidigera), glukosamin, chondroitin sulfát, doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

 

 

CHONDROPROTEKTIVA   Chondro_1.png

Přídavky chondroitinu a glukosaminu napomáhají dobrému vývoji a regeneraci pohybového aparátu. Chelát manganu zajišťuje výživu chrupavky a omega 3 mastné kyseliny působí preventivně proti zánětu kloubů.

 

 

PREBIOTIKA FOS (fruktooligosacharidy& MOS (mannanoligosacharidy)   FMP-Ikona-ořez.png

 • podpora správné činnosti trávicího ústrojí
 • posílení imunitního systému - rovnováha střevní mikroflóry má více jak 50 % podíl na celkové imunitě organismu
 • lesklá srst, zdravá kůže

 

 

JABLKA   jablko_ořez.png

Neuvěřitelný zdroj vitamínůminerálů a vlákniny. Jsou bohatá na ovocné kyseliny a také vitamín C. Z minerálních látek obsahují především draslík, hořčík, vápník, železo, fosfor a mangan.

 

PLNĚ RECYKLOVATELNÉ OBALY

Zelenější je lepší – došlo k zásadní změně ve složení materiálů použitých pro výrobu našich obalů a díky tomu jsou nové obaly plně recyklovatelné. Po spotřebování krmiva je můžete vhodit do žluté popelnice a umožnit tak jejich opětovné využití. Ochranu přírody vnímáme jako prioritu a usilujeme o snížení ekologické stopy spojené s výrobou krmiv.

Recycle ME.png

Objednávejte zde

 • KLOUBY

  KLOUBY

  chondroitin a glukosamin zajišťují správnou funkci pohybového aparátu. Omega-3 mastné kyseliny působí preventivně proti zánětu kloubů

 • IMUNITA

  IMUNITA

  beta-glukany, MOS a FOS posilují imunitní systém. Vitaminy E a C zvyšují obranyschopnost organismu, podporují ochranu a regeneraci buněk

 • KONDICE

  KONDICE

  esenciální aminokyseliny lysin a methionin jsou důležité pro růst a vývoj svalové tkáně a napomáhají udržovat dobrou kondici zvířete

Velikost balení: 15 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

Doporučené denní krmné dávky pro březí a kojící feny

Váha feny

45 kg

50 kg

60 kg

65 kg

70 kg

 Denní dávka

755 g

785 g

855 g

890 g

925 g

             

 

 

Doporučené denní krmné dávky pro štěňata a rostoucí psy

Váha psa v dospělosti

45 kg

50 kg

60 kg

65 kg

70 kg

4 měsíce

520 g

540 g

610 g

630 g

670 g

6 měsíce

730 g

760 g

820 g

850 g

855 g

9 měsíců

750 g

770 g

840 g

855 g

870 g

12 měsíců

730 g

750 g

820 g

855 g

870 g

18 měsíců

E. Adult Giant

820 g

835 g

855 g

24 měsíců

Eminent Adult Giant

830 g