Pro vašeho psa

EMINENT LAMB & RICE 26/14

EMINENT LAMB & RICE představuje kompletní bezlepkové krmivo pro dospělé psy všech plemen, speciálně formulované pro ty, kteří trpí průjmy, kožními problémy nebo potravinovými alergiemi. Toto krmivo klade důraz na hypoalergenní složky a šetrnou péči o zdraví vašeho psa.

 

60_Lamb Rice.png

 

Obsahuje minimálně 60 % proteinů živočišného původu.

220 g dehydrovaného jehněčího masa v 1 kg krmiva odpovídá 820 g čerstvého masa.

 

ČISTĚ JEHNĚČÍ MASO - MONOPROTEIN JE NUTRIČNĚ CENNÝ PRO PSY S CITLIVÝM TRÁVENÍM

jehneci.png

 

RÝŽE - GLUTEN FREE A SNADNO STRAVITELNÁ

ryze.pngGluten_Free_Icon_LAMB_RICE.png

 

 

BYLINNÝ KOMPLEX - krmiva jsou obohacena o speciální bylinný komplex pro bezproblémové fungování organismu spokojené domácí mazlíčky.

KOPŘIVA - podporuje zdravá játra, skvělá pro detoxikaci organismu

ANÝZ - stimuluje trávení a působí proti nadýmání

YUCCA SCHIDIGERA - posiluje imunitní systém a snižuje zápach exkrementů

 herbal_complex_ořez.png

Pokud váš pes trpí citlivým zažíváním nebo alergiemi, klíčem k jeho zdraví je správná výživa. EMINENT LAMB & RICE nabízí speciálně vyváženou recepturu s jehněčím masem a rýží, která minimalizuje riziko alergických reakcí a zajišťuje lehkou stravitelnost, aby váš mazlíček mohl vést zdravý a spokojený život.

 • Hypoalergenní výživa: Monoproteinové složení s jehněčím masem redukuje riziko potravinových alergií a intolerancí.
 • Podpora trávicího systému: Beta-glukany, MOS a FOS posilují trávicí trakt a podporují rovnováhu střevní mikroflóry, což je zásadní pro celkovou imunitu.
 • Zdravé klouby a chrupavky: Chondroitin a glukosamin spolu s chelátem manganu napomáhají udržování zdravého pohybového aparátu.
 • Vitalita a krásná srst: Vysoce kvalitní ingredience jako sušená jablka a lněné semínko dodávají důležité vitamíny a minerály pro lesklou srst a zdravou kůži.

Vybrat EMINENT LAMB & RICE znamená poskytnout vašemu citlivému psovi nejen lahodné a vyvážené jídlo, ale i láskyplnou péči, která reflektuje jeho specifické potřeby. Toto krmivo je navrženo s ohledem na zdraví a pohodu vašeho psa, aby mohl užívat každý den bez nepříjemností.

 

PROTEIN 26 % /  TUK 14 %

 

Složení: rýže (25 %), dehydrované jehněčí maso (22 %), kukuřice, drůbeží tuk, kukuřičný protein, hydrolyzovaný jehněčí protein, lněné semínko, pivovarské kvasnice, sušená jablka, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), beta-glukany, bylinný komplex (kopřiva, plod anýzu, Yucca schidigera), glukosamin, chondroitin sulfát, doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

 

CHONDROPROTEKTIVA   Chondro_1.png

Přídavky chondroitinu a glukosaminu napomáhají dobrému vývoji a regeneraci pohybového aparátu. Chelát manganu zajišťuje výživu chrupavky a omega 3 mastné kyseliny působí preventivně proti zánětu kloubů.

 

 

PREBIOTIKA FOS (fruktooligosacharidy& MOS (mannanoligosacharidy)   FMP-Ikona-ořez.png

 • podpora správné činnosti trávicího ústrojí
 • posílení imunitního systému - rovnováha střevní mikroflóry má více jak 50 % podíl na celkové imunitě organismu
 • lesklá srst, zdravá kůže

 

 

JABLKA   jablko_ořez.png

Neuvěřitelný zdroj vitamínů, minerálů a vlákniny. Jsou bohatá na ovocné kyseliny a také vitamín C. Z minerálních látek obsahují především draslík, hořčík, vápník, železo, fosfor a mangan.

 

 

Recycle ME.png

Naše závazky k ochraně přírody jdou ruku v ruce s našimi krmivy. Díky plně recyklovatelným obalům můžete snadno přispět k ochraně životního prostředí. Po použití krmiva jednoduše recyklujte obal ve vhodném kontejneru, čímž podpoříte snižování ekologické stopy a pomůžete chránit naši planetu pro budoucí generace.

 

Objednávejte zde

 • Monoprotein

  Monoprotein

  Krmivo obsahuje 60 % proteinů čistě jehněčího původu, díky čemuž je nutričně hodnotnější a bezpečnější pro psy citlivým zažíváním. Jehněčí maso, vysoký obsah rýže a další doplňky řeší problémy s průjmy, kožními a potravinovými alergiemi.

 • Kůže

  Kůže

  Omega-3 a 6 mastné kyseliny omezují výskyt kožních problémů. Vitamin A a vitaminy skupiny B (niacin, kyselina pantotenová, aj.) a regenerují kůži a ovlivňují kvalitu srsti.

 • Klouby

  Klouby

  Chondroitin a glukosamin zajišťují správnou funkci pohybového aparátu. Chelát manganu vyživuje

  chrupavku a Omega-3 mastné kyseliny působí preventivně proti zánětu kloubů.

Velikost balení: 3 kg, 15 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

Hmotnost psa

1 kg

5 kg

15 kg

25 kg

35 kg

45 kg

55 kg

65 kg

75 kg

dospělý pes

50 g

90 g

220 g

300 g

410 g

510 g

600 g

680 g

750 g

pes senior

45 g

80 g

210 g

285 g

395 g

485 g

570 g

645 g

710 g

Metabolizovatelná energie (ME): 16,0 MJ/kg