Pro vašeho dospělého psa malých plemen

EMINENT ADULT MINI 26/15

EMINENT ADULT MINI je špičkové kompletní bezlepkové krmivo určené pro dospělé psy malých a trpasličích plemen. Jeho speciálně navržené malé granule a vyvážená receptura splňují vysoké nutriční požadavky těchto psů, zajišťují vitalitu, skvělou kondici a podporují celkové zdraví.72_Adult_Mini.png

 

Obsahuje minimálně 72 % proteinů živočišného původu.

250 g dehydrovaného drůbežího masa v 1 kg krmiva odpovídá 930 g čerstvého masa.

 

KUŘECÍ MASO – VYSOKÁ STRAVITELNOST A NÍZKÝ OBSAH TUKU

kureci_maso.png

 

ČIROK – NEOBSAHUJE LEPEK, PROTIZÁNĚTLIVÝ ÚČINEK, OBSAHUJE ANTIOXIDANTY, VITAMÍNY, POLYFENOLY, BETA-GLUKANY

230510_Eminent_banner_web_čirok.jpg

 

BYLINNÝ KOMPLEX - krmiva jsou obohacena o speciální bylinný komplex pro bezproblémové fungování organismu spokojené domácí mazlíčky.

KOPŘIVA - podporuje zdravá játra, skvělá pro detoxikaci organismu

ANÝZ - stimuluje trávení a působí proti nadýmání

YUCCA SCHIDIGERA - posiluje imunitní systém a snižuje zápach exkrementů

 herbal_complex_ořez.png

Toto krmivo je pečlivě přizpůsobeno specifickým potřebám malých plemen. Vynikající kvalita kuřecího masa a optimální hladina tuků zaručuje, že vaši malí mazlíčci dostanou všechen potřebný energetický příjem, podporu pro udržení optimální hmotnosti a energii potřebnou pro každodenní aktivity. Kromě toho, zdravá a lesklá srst je důležitým ukazatelem celkového zdraví psa. EMINENT ADULT MINI je formulován tak, aby podporoval nejen zdraví srsti, ale také kůže vašeho psa, díky vyvážené kombinaci vitamínů, minerálů a esenciálních mastných kyselin.

 • Vyvážená nutriční podpora: Lehce stravitelné bílkoviny a ideální hladina tuků podporují energetickou vyváženost a udržují vynikající fyzickou kondici.
 • Zdravé trávení a imunitní systém: Prebiotika jako MOS a FOS podporují zdravé trávení a silnou imunitu díky udržování rovnováhy střevní mikroflóry.
 • Kvalitní srst a zdravá kůže: Přídavky jako omega 3 mastné kyseliny a vitamíny z jablek přispívají k lesklé srsti a zdravé kůži.
 • Doplněk pro zdraví kostí a kloubů: Minerální látky jako vápník a fosfor, společně s bylinným komplexem, podporují zdraví kostí a kloubů.

EMINENT ADULT MINI poskytuje všechny potřebné živiny, které zajišťují, že váš malý mazlíček bude nejen zdravý, ale i plný energie a vitality. Dopřejte svému psu malého plemene kvalitu, která odpovídá jeho specifickým potřebám.

 

PROTEIN 26 % / TUK 15 %

 

Složení: dehydrované drůbeží maso (25 %), kukuřice, čirok (9 %), drůbeží tuk, hrách, rýže, kukuřičný protein, hydrolyzovaná drůbeží játra, sušená jablka, cukrovarské řízky, lněné semínko, pivovarské kvasnice, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), beta-glukany, bylinný komplex (kopřiva, plod anýzu, Yucca schidigera), doplňkové látky (vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny).

 

 

PREBIOTIKA FOS (fruktooligosacharidy& MOS (mannanoligosacharidy)   FMP-Ikona-ořez.png

 • podpora správné činnosti trávicího ústrojí
 • posílení imunitního systému - rovnováha střevní mikroflóry má více jak 50 % podíl na celkové imunitě organismu
 • lesklá srst, zdravá kůže

 

 JABLKA   jablko_ořez.png

Neuvěřitelný zdroj vitamínůminerálů a vlákniny. Jsou bohatá na ovocné kyseliny a také vitamín C. Z minerálních látek obsahují především draslík, hořčík, vápník, železo, fosfor a mangan.

 

 

PLNĚ RECYKLOVATELNÉ OBALY

Zelenější je lepší – došlo k zásadní změně ve složení materiálů použitých pro výrobu našich obalů a díky tomu jsou nové obaly plně recyklovatelné. Po spotřebování krmiva je můžete vhodit do žluté popelnice a umožnit tak jejich opětovné využití. Ochranu přírody vnímáme jako prioritu a usilujeme o snížení ekologické stopy spojené s výrobou krmiv.

Recycle ME.png

Objednávejte zde

 • IMUNITA

  IMUNITA

  beta-glukany, MOS a FOS posilují imunitní systém. Vitaminy E a C zvyšují obranyschopnost organismu, podporují ochranu a regeneraci buněk

 • KONDICE

  KONDICE

   

  esenciální aminokyseliny lysin a methionin jsou důležité pro obnovu svalové tkáně a napomáhaji udržovat dobrou kondici zvířete

 • CHRUP

  CHRUP

  ideální velikost granulí pro dospělé psy malých a trpasličích plemen. Optimální poměr vápníku a fosforu zajišťuje zdravý chrup

Velikost balení: 3 kg, 15 kg
Pouze ty nejlepší ingredience

Krmná tabulka

Hmotnost psa

1 kg

3 kg

5 kg

10 kg

 Denní dávka

50 g

80 g

100 g

160 g